Manažer logistického skladu

mBlue Czech, s.r.o.

Místo práce
Lozorno, Slovensko
plný úvazek
Termín nástupu
1.1.2020
Mzdové podmínky (brutto)
2 000 - 2 500 Kč/měsícK jednanie

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaší silnou stránkou je logistika a výsledky jsou díky Vám viditelné?

Prestižní česká společnost hledá manažera logistiky na slovenskou pobočku!

Co Váš čeká?

Super tým dispečerů, back office a skladníků, na který se budete moci spolehnout
Zodpovědnost za ekonomiku pobočky
Zodpovědnost za distribuci zboží k finálnímu zákazníkovi
Řízení smluvních přepravců

Co bychom uvítali?

Praxe v distribuční logistice (cross–docking)
Zkušenost s vedením týmu/pobočky
Výbornou znalost Excelu
Výhodou bude komunikativní znalost Aj

Na co se můžete těšit?

Zajímavá práce, která posune Vaši kariéru
Zázemí stabilní společnosti evropského formátu
Konkurenceschopné platové ohodnocení
Řada benefitů - Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Zaměstnanecké výhody, benefity

Řada benefitů

Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Logistika

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Komunikativní, samostatný

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBlue Czech s.r.o. je personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů: Hledáme nejlepší zaměstnance, IT Bodyshopping, Efektivní řízení lidských zdrojů a Školení a poradenství v recruitmentu.
Tyto služby nabízíme v rámci České a Slovenské republiky.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3810907  Datum zveřejnění: 14.11.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2 000 - 2 500 Kč/měsícK jednanie