UX Designer pro e-shop

mBlue Czech, s.r.o.

Místo práce
Brno-střed, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenost s designem v oblasti e-commerce od A do Z? Chcete uplatnit své dosavadní zkušenosti a touhu tvořit? Pak hledáme právě Vás! Neváhejte a zašlete mi svůj Životopis!

• Na návrh a vývoj designu pro mobilní aplikace a e-shopy
• Řízení a tvorbu zákaznických cest formou návrhů, wireframů a prototypů
• Tvorbu digitálních řešení s offline přesahem
• Být součástí uživatelského výzkumu
• Podílení se na řízení transformace nápadů do finančně digitálních produktů
• Sledování nejnovějších UX/UI trendů a jejich implementace
• Řízení a dozor externích dodavatelů
• Úzkou spolupráci s produktovým týmem - budete dostávat feedbacky přímo od zákazníků v rámci focus group

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Přátelský tým v dynamické e-commerce společnosti, kde nás baví posouvat hranice kupředu
• Seberealizaci a možnost podílet se na vývoji klíčových produktů, se kterými se denně setkává deseti-tisíce uživatelů
• 5 týdnů dovolené
• Samozřejmostí jsou „klasické benefity“ jako je flexibilní pracovní doba, MultiSport karta, stravenky a mnoho dalších…

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Přední česká společnost založena v roce 1997, která je dnes součástí globální fintech skupiny, a patří ve svém oboru k největším na světě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Min. 4 roky praxe v oblasti UX/UI s vývojem aplikací
• Znalost produktovo-designových software nástrojů pro řízení tvorby (Adobe Creative Cloud, Sketch, či jiné) a pro předávání výstupů do vývoje (Zeplin či jiné)
• Znalost aplikací a metodiky pro řízení produktového designu a projektů (Trello, ProductPlan, Xmind či jiné)
• Anglický jazyk na komunikativní úrovni
• Znalost aplikací pro rychlou týmovou komunikaci (Výhodou)
• Znalost chování cílové skupiny v oblasti e-commerce a digitálních produktů (Výhodou)
• Zkušenost s řízením projektu
• Ceníme si proaktivního přístupu a týmového hráče, který má chuť vytvářet unikátní zážitek pro naše zákazníky spolu s námi

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBlue Czech s.r.o. je personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů: Hledáme nejlepší zaměstnance, IT Bodyshopping, Efektivní řízení lidských zdrojů a Školení a poradenství v recruitmentu.
Tyto služby nabízíme v rámci České a Slovenské republiky.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3859918  Datum zveřejnění: 30.1.2020