Vývojář mobilních aplikací pro IOS

mBlue Czech, s.r.o.

Místo práce
Brno-střed, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenost s vývojem IOS aplikací? Chcete uplatnit své dosavadní zkušenosti a touhu tvořit? Pak hledáme právě Vás! Neváhejte a zašlete mi svůj Životopis!

• Programování iOS aplikací v oblasti e-commerce
• Reaktivní přístup k návrhu implementace
• Podílení se na celém životním cyklu aplikace od konceptu až po distribuci
• Optimalizaci a tvorbu efektivních aplikací
• Vytváření nových inovativních řešení

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Přátelský tým v dynamické e-commerce společnosti, kde nás baví posouvat hranice kupředu
• Seberealizaci a možnost podílet se na vývoji klíčových produktů, se kterými se denně setkává deseti-tisíce uživatelů
• 5 týdnů dovolené
• Samozřejmostí jsou „klasické benefity“ jako je flexibilní pracovní doba, MultiSport karta, stravenky a mnoho dalších…

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Přední česká firma, která je součástí globální fintech skupiny.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Min. 4 roky praxe oblasti vývoje IOS aplikací
• Znalost GIT a jeho prostředí (Stash, Gitlab, atd.)
• Velmi dobrá znalost Xcodu, jazyka Swift, včetně knihoven iOS SDK a Bond + Reactive Kit (nebo alespoň reaktivní programování s RxSwift knihovnou)
• Zkušenost s knihovnami Moya, Alamofire a CryptoSwift
• Praxe s publikováním iOS aplikací
• Chuť pracovat v agilním týmu a hledat inovativní řešení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBlue Czech s.r.o. je personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů: Hledáme nejlepší zaměstnance, IT Bodyshopping, Efektivní řízení lidských zdrojů a Školení a poradenství v recruitmentu.
Tyto služby nabízíme v rámci České a Slovenské republiky.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3861165  Datum zveřejnění: 31.1.2020