Bontaz centre: Manažer logistiky v automotive

mBlue Czech, s.r.o.

Místo práce
Velká Dobrá, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro středně velkou francouzskou automotive společnost Bontaz Centre aktuálně obsazujeme pozici Manažer logistiky.

- Baví Vás hledat možnosti zefektivnění logistiky?
- Vyhovuje Vám vést menší tým 13 lidí?
- Chcete klidnější pracovní prostředí TIER 2, TIER 3 společnosti?

Pak neváhejte a čtěte dál!

Co bude náplní Vaší práce?
- Řízení celého logistického toku firmy – interní i externí logistika, sklad
- Vedení a motivace týmu 13 lidí
- Zlepšování a optimalizace procesů v logistice
- Jednání s dodavateli a zákazníky společnosti

Koho hledáme?
- Praxe s řízením kompletní logistiky min. 5 let – automotive podmínkou
- Komunikativní angličtina nebo francouzština – využijete denně v kontaktu nejen s kolegy
- Vysokoškolské vzdělání je zde nutností
- Proaktivní osobnost, přirozená autorita, chuť zlepšovat věci okolo sebe

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout?
- Možnost realizovat své nápady při zlepšování logistických procesů
- Možnost zlepšovat svou angličtinu či francouzštinu - bezplatné jazykové kurzy
- Klidné pracovní prostředí – přestože se jedná o automotive
- Přátelský tým i vedení společnosti
- Auto i k soukromému využití
- Dobře dostupná lokalita ze směru Praha-Západ, Kladno, Beroun, Rakovník, Kralupy nad Vltavou, Louny

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Středně velká automotive společnost (do 300 zaměstnanců)

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Francouzský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBlue Czech s.r.o. je personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů: Hledáme nejlepší zaměstnance, IT Bodyshopping, Efektivní řízení lidských zdrojů a Školení a poradenství v recruitmentu.
Tyto služby nabízíme v rámci České a Slovenské republiky.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3875888  Datum zveřejnění: 21.2.2020