Milovník her a C# Server Developer

mBlue Czech, s.r.o.

Místo práce
Praha 8, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na co se u nás můžeš těšit?
• Vývoj herního severu a aplikací v C#
• Implementaci nových herních funkcí a navrhování technických řešení
• Vývoj služeb a herních knihoven
• Odpovědnost za bezpečnost hry včetně ochrany proti cheatování
• Zodpovědnost za celkovou funkčnost hry z pohledu backendu

Co u tebe oceníme?
• Znalost programovacího jazyka C#
• Znalost vývoje na serverové platformě Windows
• Abstraktní myšlení
• Angličtinu na pokročilé úrovni
• Přátelskou a komunikativní povahu
• Vášeň pro hry a jejich vývoj

Co pro Tebe může být výhodou?
• Zkušenost s optimalizací struktur a procedur databází MS SQL
• Schopnost orientace v existujícím kódu
• Základní znalost herního enginu Unity

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co ti za to nabídneme?
• Možnost bavit miliony hráčů po celém světě
• Příležitost osobního a profesního rozvoje formou workshopů, doplněním certifikace, atd…
• Kreativní pátky, kde má každý prostor proto, co ho baví!
• 5 týdnů dovolené + 5 sick days
• Možnost práce z domova
• Nezávislost a příjemné prostřední v prostorách moderních kanceláří
• Denní přísun čerstvého ovoce
• Spousty dalších atraktivních bonusů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Jsi herní fanoušek, a rád/a by ses podíval/a pod pokličku, jak funguje herní svět? Rád/a tvoříš a hledáš nové cesty a máš rád/a výzvy? Tak hledáme právě Tebe! Hledáme talenty na pozici C# Server Developer do českého herního studia, které se zaměřuje na mobilní F2P hry pro iOS a Android, kde práce je především zábavou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBlue Czech s.r.o. je personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů: Hledáme nejlepší zaměstnance, IT Bodyshopping, Efektivní řízení lidských zdrojů a Školení a poradenství v recruitmentu.
Tyto služby nabízíme v rámci České a Slovenské republiky.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3936204  Datum zveřejnění: 10.7.2020