Sales and Customer Service Representative

mBlue Czech, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
2-3/2021
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsícBonus-v kontextu s kvalitou provedené práce-13.plat, stravenky

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní pracovní činnosti
Objednávky-zadávání, kontrola a jejich monitoring před expedicí, vyřizování zákaznických objednávek-reklamace, dobropisy
Customer service- podpora zákazníků v ČR, Maďarsku a na Slovensku v oblasti objednávek, trasování, dostupnosti zboží
Komunikace-operativní činnost v rámci evropského HQ firmy
Organizace a zabezpečování chodu firemního systému M3
Finančně-administrativní podpora-pokladna, podklady pro účetnictví a mzdám, monitoring faktur
Administrativní podpora-kancelářské potřeby, katalogy, podpora při přípravě firemních akcí
Hlavní požadavky
Aktivní znalost AJ, maďarského a českého/slovenského jazyka
Znalost MS Office (Outlook, Excel, Word, Power Point)
Zkušenost práce se zákazníkem
Samostatnost, pečlivost, spolehlivost
Řidičský průkaz B-občasné cesty do Maďarska nebo Německa
Bonus-v kontextu s kvalitou provedené práce
Schopnost pracovat s CRM a objednávkovým systémem

Zaměstnanecké výhody, benefity

Proč k nám?
Samostatnost ve stabilní mezinárodní rodinné společnosti
Klidné místo, vlastní kancelář
pružná pracovní doba (možnost skloubení např. i s mateřskou)
Benefity-služební mobil, notebook, stanovený paušál

Informace o náboru

výběrová kola 2, kontaktovat emailem, CV-AJ, motivační dopis (proč jsem relevantní) v AJ,

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Naším klientem je významná mezinárodní společnost s víc než sedmdesátiletou historií existence a působení. Představuje leading developera a výrobce elektronických sensorů a komponentů pro globální automatický trh. Specializuje se na výrobu a vývoj v oblastech jako je technologie snímání, vnitřní bezpečnost a technologie ochrany proti explozi. Společnost má přibližně 6300 zaměstnanců po celém světě s více než 40 zahraničními dceřinými společnostmi na šesti kontinentech a výrobních závodech v Německu, USA, Singapuru, Maďarsku, Číně, Indonésii a Vietnamu. Jedná se o samostatnou pozicí zahrnující různorodé pracovní činnosti s přímou odpovědností směrem k Obchodnímu řediteli.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

ekonomický, zákaznická služba, finance,obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2) a Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Komunikace do zahraničí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBlue Czech s.r.o. je personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů: Hledáme nejlepší zaměstnance, IT Bodyshopping, Efektivní řízení lidských zdrojů a Školení a poradenství v recruitmentu.
Tyto služby nabízíme v rámci České a Slovenské republiky.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4027428  Datum zveřejnění: 31.1.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc