Senior Cost Manager - stavebnictví

mBlue Czech, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.7.2021
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 65 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste zkušený rozpočtář, kterého nebaví jenom sedět za PC, ale rád občas zajde na stavbu, koordinuje zakázku s ostatními týmy a přímo reportuje řediteli divize? Chcete být podepsaný pod pěknými developerskými projekty? Nyní máte možnost se účastnit výběrového řízení do fajn kolektivu na developerské projekty, které vyčnívají svojí ojedinělostí na trhu.

Vaše náplň práce:
příprava a kontrola smluvních dokumentů pro dodavatele i odběratele
účast na procesu nakupování, a to jak pro externí zákazníky, tak pro vlastní potřebu společnosti
komplexní příprava nabídek pro účast v soutěžích a výběrových řízeních
kontrola ceny, fakturace a času při realizaci zakázek, a to ve spolupráci s manažerem projektu
provádění komplexních cenových rozborů a dodávek ve všech fázích projektu

Požadavky na vás:
praxe min.5 let + ukončené SŠ/VŠ vzdělání ve stavebním/ekonomickém oboru
středně pokročilá úroveň anglického jazyka - nebudete mluvit každý den, ale občas je potřeba komunikovat po emailu a studovat materiály v AJ
schopnost analýzy a orientace v materiálech a cenách
schopnost ihned naskočit na projekt :-)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme:
stabilní zázemí zajeté developerské společnosti, která je na trhu již 20.rokem
možnost používání AJ na pracovišti včetně kurzů pro zlepšení
příležitost stáže v zahraničí
pěkné nové kanceláře se zelení kolem, kam si v létě můžete sednout s obědem a zároveň dobře dostupné na metru
standartní balíček dalších benefitů
nástup ihned je možný nikoliv nutný

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Zajímavý developer v oblasti bydlení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

stavebnictví, real estate

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Stavební materiály - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

5 let

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBlue Czech s.r.o. je personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů: Hledáme nejlepší zaměstnance, IT Bodyshopping, Efektivní řízení lidských zdrojů a Školení a poradenství v recruitmentu.
Tyto služby nabízíme v rámci České a Slovenské republiky.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4063352  Datum zveřejnění: 16.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc