Specialista bezpečnosti EHS – skvělá potravinářská firma

mBlue Czech, s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Velmi úspěšná mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu šikovného člověka do oblasti řízení bezpečnosti, který bude zástupcem manažera EHS. Lokalita pracoviště je okres Benešov.
Pokud mluvíte anglicky a chcete rozvíjet svou kariéru v super potravinářské společnosti, neváhejte a zašlete mi Vaše CV.

Co Vás čeká?
- Hlídání compliance – souladu zákonných předpisů a interních standardů
- Edukace a koučování zaměstnanců v pozitivním přístupu k bezpečnosti
- Zlepšování a inovace v oblasti EHS
- Práce na zajímavých projektech

Co byste měl/a splňovat?
- Buď praxe přímo v oblasti EHS, nebo detailnější znalost bezpečnosti v oblasti výroby
- Komunikativní znalost AJ – využijete denně při komunikaci s mezinárodním týmem
- Být komunikativní, iniciativní, asertivní

Zaměstnanecké výhody, benefity

Na co se můžete těšit?
- Čeká Vás zajímavá různorodá práce, nuda nehrozí
- Zázemí silné mezinárodní společnosti
- Možnost se kariérně posouvat na další pozice v ČR nebo ve světě
- Každodenní používání AJ
- Skvělý tým a přátelská neformální firemní kultura
- A samozřejmě 5 týdnů dovolené, mobil, notebook a další super benefity

Těším se na Váš životopis.

Klíčová slova: EHS, Enviroment, Health, Safety, BOZP, PO, EHS projekty, EHS manažer, EHS specialista, HSE, SHE, bezpečnost, bezpečnost a ochrana zdraví při práci, požární ochrana, environment, životní prostředí, OZO, potravinářství, Benešov, Benešovsko

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Mezinárodní potravinářská společnost

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Chemie, potravinářství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBlue Czech s.r.o. je personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů: Hledáme nejlepší zaměstnance, IT Bodyshopping, Efektivní řízení lidských zdrojů a Školení a poradenství v recruitmentu.
Tyto služby nabízíme v rámci České a Slovenské republiky.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4163208  Datum zveřejnění: 16.9.2021