Sales Engineer pro CZ&SK

mBlue Czech, s.r.o.

Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
- Motivační finanční ohodnocení - Auto i k soukromým účelům

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Zodpovědnost a prodejní výsledky v dané oblasti
- Komunikace se zákazníky, budování dlouhodobých vztahů
- Zvyšování prodejnosti a získávání nových zákazníků
- Zavádění nových produktů na trh
- Vzdělávací semináře a školení pro zákazníky
- Mapování konkurence na trhu
- Prodejní a marketingové kampaně na trhu
- Příprava prodejních materiálů, správa zákazníků v systému, pravidelná údržba informací o prodejích
- Reporting obchodnímu řediteli

Jaké jsou Vaše předpoklady:
- Zkušenost z obchodní pozice v daném oboru 2-3 roky (vytápění, chlazení, kompaktní předávací stanice tepla)
- Komunikativní znalost AJ
- ŘP sk. B a ochota cestovat po ČR a občas SK
- Schopnost samostatné práce, zodpovědnost za výsledky, otevřená a komunikativní osobnost
- Práce je z domova s výjezdy za klienty, jednou za měsíc na centrálu v Praze
- Ideálně technické vzdělání (není podmínkou)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Dynamická práce v menší společnosti, která je leaderem na trhu ve svém oboru
- Motivační finanční ohodnocení
- Automobil i k soukromým účelům
- Smlouva na dobu neurčitou
- Menší přátelský tým kolegů, profesionálů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Leader v oblasti vytápění a chlazení domů a průmyslových objektů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

TZB, vytápění, chlazení

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBlue Czech s.r.o. je personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů: Hledáme nejlepší zaměstnance, IT Bodyshopping, Efektivní řízení lidských zdrojů a Školení a poradenství v recruitmentu.
Tyto služby nabízíme v rámci České a Slovenské republiky.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4534587  Datum zveřejnění: 8.3.2023