Obchodný zástupca pre top firmu v oblasti stavebníctva (Bratislava)

mBlue Czech, s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 2 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pre stabilnú zahraničnú spoločnosť HAKI, ktorá pre svojich zákazníkov dodáva novú generáciu lešenia a patrí k špičke na trhu v oblasti systémového zabezpečenia stavieb, hľadáme samostatného, proaktívneho obchodníka, ktorý rozšíri obchodný tím a bude sa veľkou mierou podieľať na obchodných aktivitách na slovenskom trhu.

Čo Vás bude čakať na pozícii Obchodného zástupca v stavebníctve?

  • Rozvoj obchodnej siete v rámci Slovenskej republiky – starostlivosť o stálych zákazníkov, akvizičná činnosť (retencia 40%, akvizícia 60%) – zákazníci sú z oblasti veľkých i menších stavebných firiem, developerov.
  • Na základe stretnutí so zákazníkmi identifikovať ich potreby, navrhnúť vhodné technické riešenia a poskytnúť presné a podrobné cenové ponuky.
  • Vyjednávanie obchodných podmienok vrátane uzatvárania zmlúv.
  • Monitoring trhu a potrieb zákazníkov – aby zákazníkovi bolo poskytnuté to, čo potrebuje.
  • Možnosť čiastočnej práce na home office v kombinácii s prácou v teréne.
  • Neminie Vás dôkladné zaškolenie a bude tu pre Vás kompletná technická podpora.

Radi si zavoláme, ak

  • Máte skúsenosť na obdobnej pozícii v stavebníctve (lešenie, debnenie, vybavenie stavby) aspoň 3 roky
  • Dohovoríte sa anglicky minimálne na úrovni B1 – budete komunikovať s vedením aj v rámci medzinárodného tímu s kolegami zo Švédska, Anglicka a ďalších krajín
  • Ste vyzretá osobnosť, proaktívna a chcete dosahovať skvelé výsledky, nie iba plniť plán

Zaměstnanecké výhody, benefity

Čo Vám HAKI ponúka?

Možnosť spolupráce so skúsenými kolegami v rámci Európy. HAKI je spoločnosť, ktorá podporuje nezávislosť, slobodu a efektívnosť. To znamená, že pri spolupráci máte možnosť prispievať svojimi nápadmi a ponukame možnosť kariérneho rastu.

Okrem iného môžete počítať s:

  • 5 týždňami dovolenky
  • Služobným autom na súkromné účely, notebookom a telefónom
  • Príspevkom na šport
  • 6 týždenným adaptačným programom vrátane návštevy pobočky vo Veľkej Británii a Švédsku
  • Dôrazom na work&life balance

Kľúčové slová:

Obchodný manažér, obchodník, obchodný manažér, stavebníctvo, Bratislava, sales executive, obchodný manažér, obchodník, , obchodný manažér, stavebníctvo, Bratislava, sales executive, account manager, obchodník, obchodný manažér, stavebníctvo, Bratislava, sales executive

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

mBlue Czech s.r.o. je personální agentura poskytující komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů: Hledáme nejlepší zaměstnance, IT Bodyshopping, Efektivní řízení lidských zdrojů a Školení a poradenství v recruitmentu.
Tyto služby nabízíme v rámci České a Slovenské republiky.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Mašková
E-mail: poslat životopis
ID: 4855012  Datum zveřejnění: 14.6.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/měsíc