4 Tesári - výstavba drevených záhradných prístreškov v Írsku

MCD Garden Sheds Ltd

Miesto práce
Naul, Dublin, Írsko
Termín nástupu
bezodkladne
Mzdové podmienky (brutto)
Od 11,5 EUR/hod.nadčas zaplatené 14 EUR za hodinu brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme 4 ľudí so základnými stolárskymi skúsenosťami (1 až 2 roky stolárskych skúseností), ktorí sa zaoberajú stavbou jednoduchých záhradných prístreškov, drevených altánov, drevených lavičiek v Írsku. Úloha je k dispozícii okamžite a na plný úväzok + nadčas.

Skontrolujte, čo vyrábame. Naša webová stránka https://mcdgardensheds.ie

Práce na plnom pracovnom pomere v „írskej spoločnosti MCD Garden Sheds“. Normálna pracovná zmluva / pracovný úväzok na plný úväzok - ZAMESTNANOSŤ PRIAMO V ÍRSKEJ SPOLOČNOSTI.

MCD sa zaoberá výrobou a predajom drevených záhradných prístreškov, drevených záhradných altánkov, drevených záhradných stoličiek atď. Máme predajné miesta v Írsku a Anglicku.

Angličtina NIE JE potrebná, ale vítaná
Spoločnosť prepláca náklady na lety do Írska! (maximálna refundácia 100 € po 3 mesiacoch práce)
Pracovný pondelok - piatok 7-17 (9 hodín + 2x 30 min. Bezplatná prestávka), splatná za 11,50 EUR brutto za hodinu
CELÉ HODINY a soboty VELMI VÍTAJÚC splatné 14 € brutto

Miesto práce: Naul, Co. Dublin (15 min. Z Dublinu) Írsko

Spoločnosť poskytuje ubytovanie (náklady na zamestnanca sú 30 - 40 EUR týždenne). Obyvatelia domu platia spoločné účty: elektrina a kúrenie. Súkromný dom, veľká kuchyňa, záhrada, internet. Každý zamestnanec má svoju súkromnú izbu.

Spoločnosť poskytuje auto pre zamestnancov žijúcich v sídle spoločnosti. (1 auto pre obyvateľov domu). Zamestnanci spoločne platia iba za svoje palivo.

Zašlite prosím svoj životopis v slovenskom, poľskom alebo anglickom jazyku !! [email protected]

Zašlite svoj životopis na e-mailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

tesárstvo

Počet rokov praxe

1

stolárske zručnosti
skúsenosti ako stolár 1-2 roky

MCD sa zaoberá výrobou a predajom drevených záhradných prístreškov, drevených záhradných altánkov, drevených záhradných stoličiek atď. Máme predajné miesta v Írsku a Anglicku. Práce pre stolárov

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3934960  Datum zveřejnění: 8.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 11,5 EUR/hod.