Projektový inženýr kvality

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30.000 - 50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenost v oblasti kvality v automotive? Dohovoříte se na komunikativní úrovni v AJ nebo NJ? Chcete pracovat na zajímavých a náročných projektech? Pokud ano, pošlete nám svůj životopis.

Projektový inženýr kvality je hlavním komunikačním článkem mezi zákazníkem a projektovým týmem v oblasti kvality. Hledáme zkušeného odborníka, který ovládá nástroje řízení jakosti a nejsou mu cizí pojmy PPAP, APQP, VDA, FMEA, atd.

Náplň práce:
• zpracování zákaznických reklamací 8D Metoda
• spoluúčast při FMEA a vyhodnocování kvality (QB)
• zpracování a implementace nových postupů, spolupráce při procesu vzniku nových výrobků a spoluúčast na uvolnění sériové výroby
• příprava PPAP (zpráva o stavu vzorků)
• péče o zákazníky, plánování a realizace setkání se zákazníky - denní komunikace
• spoluúčast při řešení a odstraňování chyb a analýza slabých míst
• služební cesty v rámci i mimo ČR

Místo výkonu práce: Praha-západ

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• zázemí silné mezinárodní skupiny a velmi zajímavé projekty
• osobnostní a odborný rozvoj a podporu
• zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností
• 5 týdnů dovolené
• 13. plat a další benefity vázané na splnění ekonomických plánů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Zavedená nadnárodní společnost s dobrým jménem na trhu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání technického směru
• praxe v oblasti kvality v automobilovém průmyslu
• komunikační dovednosti (schopnost vyjednávat se zákazníkem)
• aktivní znalost anglického nebo německého jazyka podmínkou
• dobrá znalost práce na PC - MS Office,
• řidičský průkaz sk.B, ochotu cestovat (ČR a Evropa)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 1809251  Datum zveřejnění: 13.9.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000 - 50000 Kč/měsíc