Operátor výrobní linky - Triangle, Žatec - mzda až 24 000 Kč

McROY Czech, s.r.o.

Místo práce
Průmyslová zóna Triangle,Žatec, Ústecký kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
nástup Ihned
Nabízený plat (hrubého)
základní mzda 17.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obsluha výrobní linky, svařovacího robota, obsluha lisů
- manipulace s komponenty
- výrobní kontrola
- dodržování pořádku na pracovišti

Zaměstnanecké výhody, benefity

-mzda až 24.000 Kč včetně bonusů
- zákonné příplatky za práci o víkend a v noci 10%
- proplácené přesčasy 50%
- možnost bonusů (docházka, výrobní bonus)
- příspěvek na dopravu
- dotované stravné
- možnost získat osobní ohodnocení za dovednosti
- bonusy platné hned od začátku pracovního poměru!!!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Jedná se o klienta, který se zabývá výrobou kovových částí pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

McROY je víc než personální agentura a naším záměrem je, abyste s naší pomocí dosáhli víc i Vy. Poskytujeme klientům na míru šité řešení v oblasti personálního poradenství a všeho, co souvisí s prací. Na lidské zdroje se zaměřujeme proto neboť je to to nejcennější, co každá firma má a díky čemu může byť úspěšná.

Chceme být v životě člověka přítomní prakticky dennodenně a nejen při potřebě najít si jednou za čas nové zaměstnání. Jsme generačně nová a moderní firma s ambicí být globálním lídrem v inovacích businessu, kterému rozumíme. Svým klientům nabízíme kvalitu, komplexnost, inovativnost, dostupnost, výjimečnost, spolehlivost, férovost a flexibilitu.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Revoluční 655/1
110 00 Praha 1
www.mcroygroup.com
ID: 2854940   Datum zveřejnění: 14.8.2017