Technik servisu tiskáren a aplikačních zařízení

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledá se manuálně zručný servisák, který má zkušenosti z provozu a zároveň se rád pobaví s personálem klienta.
Česká stabilní firma, jejíž hlavní činností je výroba etiket, hledá do svého týmu šikovného technika, který je schopen:

a) diagnostikovat problém zákazníků ohledně servisu a instalací termotransferových tiskáren, počítačů, scannerů či terminálů

b) problém samostatně vyřešit a závadu opravit

c) poskytnout poradenství k zákazníkově úplné spokojenosti

d) vytvořit cenovou nabídku

e) a efektivně se zákazníkem komunikovat (osobně, e-mailem, telefonicky)

Vlastní iniciativa a zájem o práci, nikoliv o zaměstnání, je hlavním předpokladem Vašeho úspěchu u nás.
Jestli máte logické a systematické myšlení, pak máte téměř vyhráno.
A pokud jste také samostatný, flexibilní a umíte si poradit v každé situaci, pak jste ten pravý kandidát, kterého hledáme.

Zaměstnanecké výhody, benefity

V závislosti na Vaší zkušenosti a šikovnosti Vám můžeme nabídnout nástupní plat Kč 30-35 000,--

Dále na Vás čeká:
Služební auto i k osobnímu využití.
Služební mobil a notebook.
Benefity dle výsledků divize.
Stravenky.
Jazykové kurzy.
Školení a odborný růst.
Sick days.
Zajímavá a pestrá práce v prostředí různých odvětví.
Profesní růst.
A v neposlední řadě zázemí české stabilní firmy, která má zájem o dlouhodobou spolupráci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

U nás se neobejdete bez:

a) SŠ vzdělání odborného technického směru (elektro, PC technika, elektronika)

b) alespoň minimálních zkušeností z oboru (nastavování a servis elektroniky: kopírky, tiskárny, balicí stroje)

c) manuální zručnosti

d) ŘP skupiny B a ochoty cestovat

Obrovskou výhodou je když:

a) máte zkušenosti s programováním TSPL, Easy Plug, ZPL (ale rádi Vás zaučíme)

b) baví Vás správa WEB Instalace zařízení

c) nebojíte se komunikovat v AJ nebo NJ s technology v naší mateřské firmě (většinou e-mailem ohledně projektů instalací zařízení a použitých materiálů a dokážete porozumět manuálu, který nebude v češtině)
Nemusíte být zrovna rodilý mluvčí. I mírně či středně pokročilá znalost jednoho či druhého jazyka je pro nás dostačující.

d) jste zdatní v komunikaci při obchodních jednáních (s našimi zákazníky a dodaveteli) - zkrátka máte obchodní talent

e) poměrně rychle se učíte novým věcem, máte dobrou paměť a chcete si práci organizovat sami

V podstatě musíte být všestranným technikem, který není jenom teoretik, ale i praktik a který sice manuálu rozumí, ale zároveň dokáže přijít s vlastním řešením.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3177805  Datum zveřejnění: 4.9.2017  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.