Manažer pro řízení flotily železničních cisteren

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Litvínov, Ústecký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Řídí a zajišťuje optimální využití železničního vozového parku ve skupině UNIPETROL.
- Zabezpečuje a řídí komplexní vyhodnocování poskytovaných služeb s cílem zajištění relevantních informací pro management společnosti o jejich nákladovosti.
- Koordinuje v rámci obchodní politiky a platné legislativy v rámci své působnosti smluvní vztahy tj. zajišťuje přípravu a tvorbu obchodních smluv s dodavateli a odběrateli tak, aby byla dosažena jejich maximální efektivita pro společnost.
- Zabezpečuje přípravu a plánování poptávkových a výběrových řízení na dodavatele v oblasti pronájmu žel. cisteren s cílem hospodárného zajištění v souladu s dlouhodobými a aktuálními potřebami společnosti.
- Zabezpečuje komplexní administrativy v oblasti pronájmů železničních cisteren
- Vede podřízené zaměstnance, zajišťuje jejich profesní rozvoj, motivaci, informovanost a kvalitu pracovního prostředí a současně řídí činnost teamu na základě stanoveného plánu
- Řídí projekty spojené s železničním vozovým parkem

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní skupině
- Možnost osobního i profesního růstu
- Odpovídající mzdové ohodnocení
- Široký balíček zaměstnaneckých benefitů

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ vzdělání – nejlépe logistika, strojírenství, ekonomie
- Profesní znalosti: Ekonomika podniku, Obchodní zákoník, Logistika, Obchodní strategie,
Obchodní vyjednávání, Rozvoj zaměstnanců
- Angličtina: pokročilá úroveň písmem i slovem
- Microsoft office pokročilá úroveň, SAP R3, ISDL výhodou
- Vynikající komunikační a organizační dovednosti
- ŘP skupiny „B“

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3186564  Datum zveřejnění: 13.9.2017  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.