Hledá se konstruktér a nadšenec do aut v jednom!

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Praha - Východ, Praha - východ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Našim klientem je mezinárodní společnost vyrábějící širokou škálu komponentů pro automotive. A protože se jim daří a v oddělení konstrukce nestíhají, hledáme jim nového parťáka do týmu. Máte-li už nějaké zkušenosti a bavilo by Vás vyvíjet elektro komponenty pro značky jako jsou Audi, BMW, VW, nebo ŠKODA, dejte nám o sobě vědět.
Jaké výzvy Vás budou na pozici čekat?
- budete vyvíjet mechanické a mechatronické díly interiérové elektroniky osobních aut (hlavně autorádia, ale časem to můžou být i klimatizace nebo navigace)
- budete spolupracovat při stavbě vzorků, při jejich testování a vyhodnocování
- za svěřený projekt budete zodpovědní od zadání až po náběh do sériové výroby.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám za Vaši kvalitně odvedenou práci nabízíme?
- nadstandardní platové ohodnocení (včetně ročních bonusů)
- moderní pracovní prostředí, práci s nejnovějšími technologiemi a tým fajn kolegů
- interní vzdělání, které Vás posune dále (jazykové kurzy, technické znalost, soft skill a další)
- 5 týdnů dovolené a 5 sick days
- flexibilní začátek a konec pracovní doby
- stravenky ve výši 80 Kč
- 5000 Kč ročně v kafetérii (široké možnosti využití - sport, vzdělávání, relax, dovolená, zdraví ...)
- příspěvek při pracovních nebo životních jubilejích (v řádech tisíců korun)
- očkování proti chřipce
- příspěvek na dětskou rekreaci (až do 20.750 Kč ročně)
- slevy u všech 3 mobilních operátorů
- slevy na firemní produkty (např. přezutí pneumatik a další)
- velkorysý relokační balíček v případě, že se za námi stěhujete z jiných koutů Česka a Slovenska

Dočetli jste až teď a říkáte si - "Wow, to je přesně to, co hledám?" Pošlete nám svůj životopis (stačí v ČJ/SJ). Rádi se s Vámi potkáme a řekneme Vám k pozici více.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co byste měli mít, ať si můžeme plácnout?
- technické vzdělání (zaměření na konstrukci by bylo skvělé)
- znalost konstrukčních programů 3D (ideálně CATIA nebo ProEngineer)
- aktivní znalost AJ (denní využití jak v psané, tak i v mluvené podobě - nemusíte být rozhodně native speaker, za gramatické chyby Vás nikdo hanit nebude, ale je důležité nebát se mluvit)
- znalost NJ výhodou (jsme původem německá společnost, máte tedy možnost u nás NJ využít. Ale nebojte - firemní jazyk je tak či tak AJ. )
- budete-li znát nástroje jako jsou Design FMEA; FEM analysis apod., máte u nás malé plus

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3197269  Datum zveřejnění: 25.9.2017  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.