Sales manager

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

CHTĚL BYS ZDOKONALIT SVÉ ZKUŠENOSTI OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE? CHCEŠ SE POSUNOUT A UPLATNIT SE U VÝZNAMNÉ IT SPOLEČNOSTI? PRÁVĚ ROZŠIŘUJEME TÝM A HLEDÁME NOVÉ KOLEGY NA POZICI: SALES MANAGER - aplikační řešení a služby
CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT?
- zodpovídat za aktivní prodej a vyhledávat nové obchodních příležitosti
- nabízet aplikační řešení, produkty a služby
- podporovat realizaci zakázek
- zpracovávat poptávky, připravovat nabídky, cenové návrhy, prezentace a smlouvy
- spolupracovat s partnery a dodavateli technologií
- monitorovat vývoj řešení a produktů na trhu
- povedeš obchodní a účetní dokumentaci

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO TI ZA TO NABÍZÍME?
- zajímavou práci u české firmy a fajn kolektiv
- práci na prestižních tuzemských i zahraničních projektech
- můžeš si sám stanovit, kdy přijdeš a kdy odejdeš z našeho moderního pracovního prostředí
- proškolíme tě ve všemožných dovednostech a taky odborně zaškolíme na pozici
- bude-li se ti dařit, kariérně porosteš
- dále tu máme máme super systém benefitů včetně home office a auto, telefon a noťas nejen k výkonu práce a k tomu všemu ještě pěkné peníze

TAK JESTLI CHCEŠ TUHLE ZAJÍMAVOU PRÁCI A CHCEŠ PATŘIT MEZI NÁS, POŠLI NÁM SVÉ CV, NEBO ZAVOLEJ: 734 315 701 (Lenka Tittlerová)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

CO PO TOBĚ BUDEME CHTÍT?
- měl bys mít vzdělání ekonomického, nebo technického směru
- nutné jsou alespoň 3 roky zkušeností v IT oblasti
- musíš mít přehled o IT oblasti a aktuálním dění v oboru
- nadstandardní znalost MS Office je samozřejmostí
- umíš řídit auto a alespoň částečně se domluvíš anglicky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3199153  Datum zveřejnění: 27.9.2017  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.