Logistický disponent s NJ

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Praha - Východ, Praha - východ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete rozjet svou kariéru v logistice? Umíte německy a rádi byste pracovali ve společnosti, kde Vám dají rádi prostor k růstu? Pak možná náš klient - úspěšná mezinárodní automotive společnost působící v lokalitě Praha - Východ - hledá právě Vás :)!
Co budete na pozici dělat?
- budete se věnovat obalovému hospodářství a zpracování dat v systému SAP
- denně budete komunikovat se svěřenými zákazníky/ dodavateli
- budete podporovat výrobní proces z hlediska obalů, vést obalová konta se zákazníky/ dodavateli, řešit reklamace
- Vašim úkolem bude i práce s logistickými portály
- budete komunikovat s externím skladem, zpracovávat průvodní dokumentace a archivace
- budete zajišťovat inventury a prezentaci výsledků

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?
- možnost spojit kariéru s perspektivou automobilového průmyslu
- zajímavou práci v nadnárodní společnosti
- možnost využití cizích jazyků
- osobní i profesní růst
- roční prémie
- 5 sick days
- moderní pracovní prostředí, práci s nejnovějšími technologiemi
- motivující systém odměňování a širokou škálu benefitů
- vzdělávací program a program rozvoje jazykových znalostí
- příspěvěk na stravování

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Naše představa o ideálním kandidátovi je:
- alespoň maturitní vzdělání (v oboru výhodou, ale ne podmínkou)
- zkušenosti v logistice (automotive společnost by byla ideální, ale netrváme na tom)
- aktivní znalost německého jazyka, tak ať jste schopni jej denně používat (psaná i mluvená forma)
- anglický jazyk je výhodou
- znalost SAPu výhodou (v případě neznalosti zaučíme)
- MS Office (Excel, Word, Powerpoint)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3210071  Datum zveřejnění: 9.10.2017  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.