Become a Customer Care Proffesional

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Our client is an international company providing assistance to customers in more than 30 countries across Europe.
Can you speak German or Dutch?
Are you good at handling customers' issues?
Is communication over the phone exciting for you?
Join our multinational fun team and build your career in customer care!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Our team is fun and dynamic.
The work is challenging and variable.
Our company is stable and provides opportunities for personal growth.

Starting date: Immediately or upon agreement.

If you are reliable and flexible, give me a call or send me an e-mail so that we can chat about the position more in detail.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Expert (C2) nebo Nizozemský jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

I am looking for talented candidates who are fluent either in German or in Dutch.
You will be based in our stunning offices in the centre of Prague.
We will teach you how to deal with unexpected situations, which optimal solutions to suggest to our VIP customers, how to work with air-line applications and much more.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3213399  Datum zveřejnění: 12.10.2017  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.