PLC programátor v automotive

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

MÁŠ ZKUŠENOSTI S PROGRAMOVÁNÍM ŘÍDÍCÍCH SYSTÉMŮ/PLC? Chceš se naučit něco nového? Pak hledáme právě tebe:
PLC PROGRAMÁTORA
CO BUDEŠ U NÁS DĚLAT?

- programovat SW řídicího systému výrobních zařízení/robotů Fanuc
- diagnostikovat poruchy, analýzovat chyby, zálohovat SW, odstraňovat závady
- úpravovat a modifikovat zařízení po SW a elektrotechnické stránce dle aktuální potřeby
- spoluprácovat na nových projektech a optimalizovat stávajících procesy
- spolupracovat na přípravě zadání pro nové stroje

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO TI ZA TO NABÍZÍME?

- pokud se ti u nás bude líbit, tak se na můžeš těšit na práci na HPP
- 5 týdnů zasloužené dovolené
- budeme ti přispívat na jídlo a dopravu
- můžeš se u nás zdokonalit v angličtině, nebo se začít učit
- poskytneme ti příspěvek na životní pojištění
- pokud budeš chtít, můžeš využít i příspěvku na masáže
- a taky tě odměníme při tvých významných životních příležitostech

- jestli tě tohle všechno zaujalo, pošli nám svůj životopis, nebo zavolej tel: 734 315 701 (Lenka Tittlerová

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

CO PO TOBĚ POŽADUJEME?

- abys měl vzdělání v elektro oboru
- měl bys mít nějakou zkušenost s podobnou pozicí
- abys uměl nastavit frekvenčních měničů
- měl bys nznát PLC programátor ( Step7, TIA portál)
- a taky bys měl mít zkušenosti s programováním PLC - Simatic
- a samozřejmě zkušenosti s programováním robotů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3213400  Datum zveřejnění: 12.10.2017  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.