IT aplikační specialista

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete pracovat pro stabilní mezinárodní společnost?
Láká Vás oblast IT řešení pro retail, restaurace a hotelnictví?
Rádi cestujete a komunikujete s klienty?
Pak je tato pracovní příležitost stvořená přímo pro Vás!
Jak budete trávit svůj pracovní den?

Především budete zavádět SW systémů do provozu v hotelech a restauracích.
Dále budete poskytovat technickou podporou klientům
a realizovat se budete při skoleních uživatelů.
Samozřejmě se potkáte i s dalšími zajímavými činnostmi, takže se práce pro Vás nikdy nestane ani nudnou ani monotónní.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Oplátkou se můžete těšit na:

stabilní zázemí úspěšné společnosti
mladý a přátelský kolektiv
motivující systém odměňování
zaměstnanecké výhody
vzdělávání a profesní růst
zajímavé platové ohodnocení dle zkušeností
dlouhodobou spolupráci
 pestrou a rozmanitou pracovní náplň

Nstoupit můžete ihned anebo dohodou.

Těším se na Váš životopis či telefonát, abychom oba zjistili více :-)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

U nás uplatníte následující znalosti a zkušenosti:

plynulá komunikace v ČJ a AJ - budete jednat a školit klienty v obou jazycích
zkušenosti v oblasti IT
zodpovědnost a spolehlivost
proaktivita
ochota na sobě pracovat a neustále se vzdělávat

Nemusíte mít vysokoškolské vzdělání, ale nutností jsou zkušenosti, nejlépe s podporou v IT v oblasti hotelnictví, získané praxí po absolvování střední školy.
Práce pro Vás bude jednodušší pokud se vyznáte v OS Windows a SQL.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3214820  Datum zveřejnění: 14.10.2017  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.