Mezinárodní asistent - koordinátor s německým jazykem

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000-40 000 Kč/měs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Když tě naplňuje pomáhání lidem v obtížných situacích na cestách a umíš německy a anglicky, tak i ty se můžeš stát členem týmu specialistů, kteří jsou zodpovědní za pomoc cestujícím po celém světě v obtížných situacích.
Hlavními úkoly jsou každodenní kontakt s našimi klienty, nemocnicemi, leteckými společnostmi, delegáty, atd.

Hledáme spolehlivé, otevřené a flexibilní týmové hráče, schopné analyzovat situaci, poradit a najít řešení. Mohu Vám zaručit, že ani jeden den nebude stejný.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci ve stabilní mezinárodní společnosti
- počáteční školení založené na mezinárodním odborném know-how
- denní komunikaci v cizích jazycích
- zajímavý plat a bonusy za pomoc lidem (cca 30 000,- až 40 000,-Kč) dle zkušeností a úrovně němčiny.

Pracovní doba:
Flexibilní plánování směn (24/7 provozu) na měsíc
- 6 ranních směn (7: 30-15)
- 6 odpoledních směn (14: 30-22)
- 3 noční směny (21: 30-8: 00)
- 3 víkendové dny (8-20)

První měsíc (tréninkové období) pracovní čas pouze od pondělí do pátku od 9h do 17:00h.
Částečný úvazek je také možný.

Zaměstnanecké výhody:
BONUSY
STRAVENKY
JAZYKOVÉ KURZY - 3.000 Kč / za semestr (tj. Dvakrát ročně)
CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ - 50% slevy na jakýkoliv produkt cestovního pojištění ERV pro Vás a Vaše blízké
SICK DAY
MULTISPORT

… a samozřejmě společenské akce, školení apod.

Pošli mi svůj životopis, jestli tě pomáhání lidem naplňuje a chceš být za to i patřičně odměněn.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- plynule německy (slovem)
- dobrá mluvená a písemná angličtina
- flexibilní a rychlé myšlení
- chladná hlava ve stresových situacích
- připravenost, chuť učit se a dodržovat dané postupy, respektovat pravidla

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3248604  Datum zveřejnění: 21.11.2017  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000-40 000 Kč/měs