Java programátor

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Tě programovat v Java, případně skvěle ovládáš C++/ .NET? Baví Tě nové výzvy? Pak jsi ten, koho hledáme!
- vývoj Java aplikací,
- analyzování požadavků a optimalozování řešení,
- komunikace s centrálou v angličtině.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci v menší, stabilní společnosti s rodinnou atmosférou,
- zajímavé platové ohodnocení,
- 100 Kč stravenky,
- 25 dní dovolené (za každé dva roky 1 den navíc),
- výuka jazyků v pracovní době,
- firemní školení,
- 13. plat,
- sick days,
- firemní snídaně (zeleninové a ovocné dny),
- relokační balíček (až 10 000Kč),
- benefitní systém formou „cafeteria“.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ vzdělání v oblasti informačních technologií,
- znalost Java, případně C++/ .NET, SQL,
- dobrá znalost angličtiny (budeš jí denně využívat),
- analytické schopnosti,
- osobnost předávající své myšlenky a dovednosti ostatním v týmu,
- nebojácnou osobnost hledající výzvy a požadující osobní růst,

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3257493  Datum zveřejnění: 31.12.2017  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.