Team leader - product engineering - automotive (Ref. č.: A2259)

McROY Czech, s.r.o.

Místo práce
Hustopeče, Jihomoravský kraj, Brno - venkov, Opava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenost s vedením týmu v oblasti vývoje? Láká Vás pracovat v automotive prostředí mezinárodní společnosti? Chcete se realizovat, využívat cizí jazyky a cestovat?
vedení oddělení produktového inženýringu - výběr, vedení, motivace, hodnocení pracovníků
- zodpovědnost za sledování a supervizi jednotlivých projektů, koordinaci týmu a aktivit ve vztahu k projektům
- zodpovědnost za včasné dokončení vývojových projektů či změnových řízení (dle zadaných specifikací a harmonogramu, v rámci stanovených nákladů)
- zajištění efektivní komunikace s týmem, výrobou, zákazníky a dalšími (externími/interními) subjekty
- spolupráce a proaktivní přístup v rámci procesu zavádění neustálého zlepšování NORMA produktů/procesů
- aktivní spolupráce s odděleními napříč skupinou NORMA GROUP (zejména úzká spolupráce s vývojovým centrem v Německu)
- přímá zodpovědnost: Director of Product Engineering EMEA se sídlem v Německu

Zaměstnanecké výhody, benefity

práci v dynamické mezinárodní společnosti působící v segmentu automotive
- možnost seberealizace
- možnost vzdělávání a profesního rozvoje v rámci NORMA Group (vč. zahraničních poboček)
- pružnou pracovní dobu
- 13. plat
- jazykové vzdělávání
- 5 týdnů dovolené
- docházkový bonus
- příspěvek na sport a kulturu
- závodní stravování
- možnost cestovat

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

VŠ vzdělání ve strojírenském oboru
- min. 5 let praxe na obdobné vedoucí pozici (ve vývoji / produktovém inženýringu)
- zkušenosti v oblasti vývoje (automotive či strojírenství)
- zkušenost s vedením alespoň menšího týmu
- velmi dobrá znalost výrobního prostředí, technologií a materiálů
- orientace v technické dokumentaci, normách a metodách kvality (vč. APQP, dFMEA, FEM analýza aj.)
- pokročilá znalost anglického jazyka - slovem i písmem
- komunikativní, zodpovědná, vyzrálá, výrazně technicky orientovaná, proaktivní osobnost zastávající profesionální i lidský přístup
- vůdčí typ se schopností motivovat a dále rozvíjet svěřený tým
- ochota cestovat po Evropě (cca 30% pracovního času)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

McROY je víc než personální agentura a naším záměrem je, abyste s naší pomocí dosáhli víc i Vy. Poskytujeme klientům na míru šité řešení v oblasti personálního poradenství a všeho, co souvisí s prací. Na lidské zdroje se zaměřujeme proto neboť je to to nejcennější, co každá firma má a díky čemu může byť úspěšná.

Chceme být v životě člověka přítomní prakticky dennodenně a nejen při potřebě najít si jednou za čas nové zaměstnání. Jsme generačně nová a moderní firma s ambicí být globálním lídrem v inovacích businessu, kterému rozumíme. Svým klientům nabízíme kvalitu, komplexnost, inovativnost, dostupnost, výjimečnost, spolehlivost, férovost a flexibilitu.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Adresa společnosti

Kontakt

Kontaktní osoba: Simona Procházková
E-mail: poslat životopis
ID: 3275988   Datum zveřejnění: 2.1.2018
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.