Zkušební elektrotechnik

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Láká Vás možnost pracovat s nejnovějšími technologiemi pro českou firmu specializující se na vývoj a výrobu dopravních řídících systémů?
Máte vzdělání elektrotechnického směru?
Vlastníte platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. alespoň §6 ?
Ovládáte kromě češtiny také angličtinu?
Pak neváhejte a pošlete mi Váš životopis.
Jak budete trávit svůj pracovní den?

Čeká Vás samozřejmě provádění zkoušek dle standardů. Zkoušky se týkají oblastí elektrotechnické, klimatické a vibrační a je s nimi spojeno vyhodnocování výsledků a vedení příslušné administrativy jak v českém, tak i v anglickém jazyce.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Proč u nás pracují Vaši budoucí kolegové?

Protože máme opravdu pohodovou firemní kulturu a naprosto fajn kolektiv.
Protože náplň práce je různorodá a přijdete do styku se špičkovými technologiemi, které sami vyvíjíme a HW vyrábíme.
Protože se můžete opřít o stabilní firmu, kde o práci není nouze.
Protože Vás čeká motivující finanční ohodnocení s bonusy navíc při plnění targetů.

Dále Vám nabízíme velmi klidnou a příjemnou lokalitu pracoviště, dovolenou o jeden týden navíc, flexibilní pracovní dobu, příspěvky na stravenky a volnočasové aktivity, možnost dalšího osobního rozvoje aj.

Nástup je možný ihned.

Tak co myslíte?
Pošlete mi, prosím, Váš životopis, ať se o pozici můžeme pobavit detailněji.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké znalosti a dovednosti ke své práci potřebujete, aby se Vám dařilo a šla Vám dobře od ruky?

- vzdělání elektrotechnického směru
(ať už SŠ či VŠ)
- vyhláška č. 50/1978 Sb. §6
- pozice je vhodná pro absolventy, ale pokud již máte zkušenost s měřením elektrotechnických zařízení, jistě ji zde zúročíte ke spokojenosti Vaší i Vašeho týmu
- znalost ČJ je samozřejmostí
- znalost AJ v psané formě alespoň na úrovni středně pokročilé (B2) je nutností
- základní znalost MS Office (Word, Excel) - protokoly nebudete přece psát v ruce
- aktivní řízení vozidel sk. B

Aby se Vám u nás líbilo, měl byste být aktivní, samostatní a pečlivý. A jelikož se rádi několikrát v měsíci s kolegy sejdeme na různých akcích, smysl pro humor a komunikační schopnosti se Vám budou hodit.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3277845  Datum zveřejnění: 4.1.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.