Konstruktér mechanických dílů

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Nový Jičín, Moravskoslezský kraj, Okres Nový Jičín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti jako konstruktér a domluvíte se anglicky? Chcete pracovat pro významnou mezinárodní skupinu a mít přístup k nejnovějším technologiím? Pak hledáme právě Vás - KONSTRUKTÉRA MECHANICKÝCH DÍLŮ.
Ať už jste zkušený profesionál s předchozí praxí na obdobné pozici, nebo čerstvý absolvent, nabízíme Vám kariérní příležitost v nadnárodní společnosti globálního výrobce dílů pro automobilový průmysl. Budete mít na starost návrhy modulů v CAD softwaru, tvorbu výkresové dokumentace, správu CAD dat, toleranční analýzu apod.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí a know-how významné společnosti
- velkou kariérní příležitost i pro juniory
- možnost kariérně růst a dál se vzdělávat (odborně i jazykově)
- 5 týdnů dovolené
- pružná pracovní doba
- roční bonusy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- technické vzdělání (strojní zaměření)
- AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou
- znalost CAD programu, Catia V5 výhodou
- znalost samostatného konstruování mechanických součástí
- znalost konstrukce plastových dílů výhodou
- samostatnost, spolehlivost, flexibiltu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3284226  Datum zveřejnění: 11.1.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.