SAP Developer (Ref. č.: A3484)

McROY Czech, s.r.o.

Místo práce
Olomouc
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
70 000-100 000 Kč/měs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Koho hledáme?
Do olomoucké pobočky hledáme SAP Developer. Hledáme člena vývojového týmu schopného samostatné práce. Člověka, který má zkušenosti se SAPem, který se nebojí zodpovědnosti, umí anglicky a je týmovým hráčem.
- očekáváme minimálně tříletou zkušenost s vývojem systému SAP,
- kromě programování předpokládáme schopnost implementovat a testovat navržená řešení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- přátelské a dynamické prostředí,
- vzdělávací kurzy,
- flexibilní začátek a konec pracovní doby,
- home office,
- sick days,
- 25 dnů dovolené,
- stravenky,
- cafeteria,
- firemní eventy (Friday breakfasts, Friday bars, Kick-off party, Summer party atd.)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SAP ABAP,
- SAP BW/BI,
- plynnou znalost anglického jazyka,
- profesionální přístup s ambicí posouvat své schopnosti dále bude víc než výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

McROY je víc než personální agentura a naším záměrem je, abyste s naší pomocí dosáhli víc i Vy. Poskytujeme klientům na míru šité řešení v oblasti personálního poradenství a všeho, co souvisí s prací. Na lidské zdroje se zaměřujeme proto neboť je to to nejcennější, co každá firma má a díky čemu může byť úspěšná.

Chceme být v životě člověka přítomní prakticky dennodenně a nejen při potřebě najít si jednou za čas nové zaměstnání. Jsme generačně nová a moderní firma s ambicí být globálním lídrem v inovacích businessu, kterému rozumíme. Svým klientům nabízíme kvalitu, komplexnost, inovativnost, dostupnost, výjimečnost, spolehlivost, férovost a flexibilitu.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Revoluční 655/1
110 00 Praha 1
www.mcroygroup.com
ID: 3287235   Datum zveřejnění: 16.1.2018
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   70 000-100 000 Kč/měs