Vývojový elektrotechnik - testování prototypů

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
okr.Nový Jičín, Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti z oblasti vývoje, testování, tvorby aplikací a hledáte novou příležitost? Pro firmu celosvětového významu se sídlem na Novojičínsku hledáme VÝVOJOVÉHO ELEKTROTECHNIKA.
Na této pozici budete navrhovat a realizovat testovací zařízení (HW, SW) pro prototypy a životnostní testy, tvořit SW aplikace pro speciální měřící systémy. Budete zodpovědný za zajištění výroby testovacích zařízení a jejich uvedení do provozu, provádění změn na měřících systémech na základě změnového řízení, tvorbu testovací specifikace a návrhy testovacího konceptu. Budete spolupracovat s oddělením testování a oddělením analýzy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- možnost spojit kariéru s perspektivou automobilového průmyslu
- zajímavou práci v nadnárodní společnosti
- rozvoj, stabilitu a jistotu
- moderní pracovní prostředí, práci s nejnovějšími technologiemi
- motivující systém odměňování a NADSTANDARDNÍ benefity
- vzdělávací programy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vzdělání v oboru elektro (měřící techniky výhodou)
- pokročilá AJ
- znalost testovacích jazyků (LabView, TestExecS1) výhodou
- znalost programovacích jazyků (C, C++) výhodou
- vyhlášku 50
-ŘP sk.B
- odpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, samostatnost, orientace na výsledek

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3289109  Datum zveřejnění: 18.1.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.