IT Support Junior

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Správa a údržba HW a telefonie
Proaktivní řešení úkolů
Reporting managementu
Uživatelská podpora
Komunikace s dodavateli a třetími stranami

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
Korporátní prostředí
Denní komunikace v cizích jazycích
Zajímavý plat a benefity

V případě zájmu pošlete prosím svůj životopis s krátkými informacemi o vaší časové dostupnosti (např. možném datum nástupu).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Mezinárodní společnost poskytující cestovní asistenci pojišťovnám v rámci mezinárodní skupiny, hledá kolegu/kolegyni na pozici IT Support Junior.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Plynulá angličtina
Základní znalost LAN
Orientace v HW
Pokročilá znalost MS Office a MS Windows
Všeobecný přehled v oboru IT a telekomunikací
Předcházející pracovní zkušenost na obdobné pozici výhodou
Ochota učit se

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3297378  Datum zveřejnění: 29.1.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.