Programátor AS/400

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Popis práce:

- vývoj SW produktů v prostředí IBM AS/400
- spolupráce s uživateli (analýza klientských požadavků, návrh řešení, testování a odstraňování chyb před implementací)
- tvorba uživatelské a technické dokumentace
- školení uživatelů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout:

- práci na zajímavých projektech
- profesní a odborný růst nejen formou školení
- zajímavé platové ohodnocení dle Vašich zkušeností a schopností
- flexibilní začátek a konec pracovní doby
- 5 týdnů dovolené
- občersvení na pracovišti
- stravenky
- přátelský kolektiv
- po dohodě možnost občasné práce z domova
- příjemné prostředí v centru Prahy

Nástup možný ihned i dohodou.

Zaujala Vás tato nabídka?
Pošlete mi, prosím, Váš životopis ať můžeme domluvit osobní setkání.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Máte zkušenosti s programováním?
Vyhovuje Vám prostředí IBM AS/400?
Chcete pracovat v menší společnosti a podílet se na zajímavých projektech?
Pojďte rozšířit řady do české stabilní společnosti, která je předním výrobcem software produktů a informačních systémů pro pojišťovny, makléřské společnosti a jiné finanční instituce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované znalosti:

- prostředí IMB AS/400
- alespoň základy SQL
- znalost relačních databází (DB2)
- výhodou je znalost programování v RPG, Lansa či PHP
- logické myšlení
- znalost libovolného programovacího jazyka
- alespoň pasivní znalost AJ

Jelikož budete pracovat v menším kolektivu IT nadšenců, určitě využijete samostatnost a ochotu učit se novým věcem.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3298140  Datum zveřejnění: 30.1.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.