DevOps Engineer

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Brno, Jihomoravský kraj, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Být klíčovým členem mimořádně přátelského a agilního týmu pracujícího na testování automatizace.
- Rozvíjet infrastruktury, skripty a nástroje používaných při vývoji celého produktu.
- Udržovat zkušební prostředí a server agenty běžící na platformě Windows.
- Spravovat zálohování databází testování Oracle a MS SQL.
- Úzce spolupracovat s operátory a dalšími vývojovými týmy.
- Dodržovat a používat nejmodernější technologie.
- Šířit znalosti a informace mezi kolegy.
- Možnost vyvíjet a udržovat automatizované testy různých rámců.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Možnost dlouhodobé spolupráce.
- Nadstandardní délka dovolené.
- Zázemí silné a stabilní společnosti.
- Stravenky.
- 5 dnů sick-days.
- Možnost využívat home office.
- Možnosti flexibility a pružnosti.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zahraniční společnost zabývající se vývojem informačních systémů pro oblast finančnictví a pojišťovnictví hledají nového člena týmu se zkušenostmi se skriptováním nebo programováním.
PowerShell, C# a SQL pro Vás nejsou cizí pojmy? Hledáte příležitost pro vlastní rozvoj? My ji máme!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Minimálně bakalářské vzdělání v oboru informatiky nebo v příbuzném oboru.
- Zkušenosti se skriptováním nebo programováním obecně po dobu 1 a více let.
- Základní znalosti PowerShell, C# a SQL jsou podmínkou.
- Silné znalosti kontinuální integrace jsou podmínkou. Zkušenost s TeamCity výhodou.
- Znalosti konceptů automatizace testů, konfigurace a správy dat jsou výhodou.
- Obeznámení s platformou Windows.
- Výrazná znalost ústní a písemné komunikace v anglickém jazyce. Další jazyk je výhodou.
- Analytik, školitel, řešitel a týmový hráč.
- Závazek k pravidelným pracovním cestám.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3303801  Datum zveřejnění: 6.2.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.