Agile SW Developer - Front End

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
100 000 Kč/měs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jak prospějete společnosti:

Budete se podílet na projektech od analýzy požadavků, přes design a dokumentaci, až po vývoj, testování a implementaci. Důraz bude na platformách front endu, jako např. SalesForce.com / Vlocity.
Zároveň budete navrhovat agilní řešení pro další oblasti byznysu.
Vývoj probíhá na bázi Agile/Scrum/DevOps metodologií.
Vaším úkolem bude také správa a údržba platforem a technologií (Salesforce).

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jak prospěje společnost Vám:

- zázemí stabilní společnosti
- nadstandardní platové ohodnocení dle Vašich zkušeností a schopností
- 5 týdnů dovolené
- příspěvky na dopravu, stravování, životní a penzijní připojištění
- odborný růst
- moderní prostory v centru Prahy
- příjemná firemní kultura
a mnoho dalšího.

Nástup je možný ihned.

Nabídka Vás zaujala?
Chcete vědět více?
Zašlete mi tedy Váš životopis, ať se můžeme sejít osobně.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Baví Vás agilní vývoj?
Máte rádi různorodou práci a chcete se realizovat ve všech fázích zajímavých projektů?
Zázemí mezinárodní stabilní společnosti pohybující se v oblasti bankovnictví a pojišťovnictví Vám tato přání splní a zároveň poskytne prostor pro profesní růst.
Rádi Vás přivítáme do svého týmu v příjemné lokalitě centra Prahy.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké dovednosti potřebujete:

- zkušenost s objektovým programováním v JAVA, C#, C++, Force.com
Výhodou je, pokud můžete doložit znalost některého z uvedených jazyků certifikátem.
- znalost Agile/Scrum/DevOps metodik
- znalost nástrojů GitLab CI, Bamboo, VSTS, GearSet, Jenkins, Puppet, Provar etc.
- výhodou je znalost SFDC lightning componnents, JavaScript, CSS a MobileDesign/UX

Měl/a byste mít smysl pro detail, schopnost psaní spolehlivého a čitelného kódu, umět rozlišovat priority a zvládat občasné stresové situace spojené s deadliny.
Analytické myšlení je podmínkou.
Schopnost multitaskingu výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3303802  Datum zveřejnění: 6.2.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 100 000 Kč/měs