Zahradník

McROY Czech, s.r.o.

Místo práce
Litoměřice
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Nabízený plat (hrubého)
20000 - 30000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budete se starat o tůjky, květiny, trávníky, sem tam odklidíte sníh, zkrátka a dobře, budete nám to tu dělat hezké. Samozřejmě Vás k tomu vybavíme potřebnou technikou - tu koupíme funglnovou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Možnost od začátku si to dělat po svém :-)

Dále máme náborový příspěvek, závodní stravování (na výběr z více jídel), roční odměny a samozřejmě, fér mzdu.

Informace o náboru

Dobrý den! Hledáme nového kolegu - zahradníka. Ne, není to legrace, skutečně hledáme milovníka květin, tůjek a přírody celkově, který se bude starat o náš nově vznikající parčík.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Česká společnost s dlouholetou tradicí kde každý zná každého :-)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Zahradnictví, lesnictví, služby

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Potřebujeme někoho, kdo té zahradničině opravdu rozumí a má jí rád. Musíte vědět kdy jakou rostlinku zasadit, čím jí hnojit, jak často zalévat...
Ideální pro nás bude, pokud jste si prošel třeba technickými službami kde jste údržbu zeleně měl na starost. Hlavně se ale nesmíte bát vzít za práci.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

McROY je víc než personální agentura a naším záměrem je, abyste s naší pomocí dosáhli víc i Vy. Poskytujeme klientům na míru šité řešení v oblasti personálního poradenství a všeho, co souvisí s prací. Na lidské zdroje se zaměřujeme proto neboť je to to nejcennější, co každá firma má a díky čemu může byť úspěšná.

Chceme být v životě člověka přítomní prakticky dennodenně a nejen při potřebě najít si jednou za čas nové zaměstnání. Jsme generačně nová a moderní firma s ambicí být globálním lídrem v inovacích businessu, kterému rozumíme. Svým klientům nabízíme kvalitu, komplexnost, inovativnost, dostupnost, výjimečnost, spolehlivost, férovost a flexibilitu.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Adresa společnosti

McROY s.r.o.
Velká Hradební 484/2 (budova GRAND 1. patro)
400001 Ústí nad Labem
www.mcroygroup.com

Kontakt

Kontaktní osoba: Marek Košín
E-mail: poslat životopis
ID: 3306686   Datum zveřejnění: 9.2.2018