Absolventi technických oborů (Ref. č.: A3680)

McROY Czech, s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obsluha strojů dle pokynů vedoucího směny
- zajišťování bezporuchového chodu výroby
- práce s výrobní dokumentací
- dodržování BOZP, udržování pracoviště v provozuschopném stavu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 13.plat, prémiový systém
- dovolená nad rámec zákoníku práce
- flexibilní pracovní doba
- příspěvek na dopravu, závodní stravování
- jazykové kurzy na pracovišti

Místo pracoviště: 30km západně od Brna

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ve výrobní společnosti rozšiřujeme tým a nabíráme nové pracovníky - absolventy technických oborů. V případě, že se právě také porozhlížíte po zaměstnání, pošlete nám svůj životopis.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- technické/strojírenské vzdělání, SOU/SŠ
- není potřeba praxe, vše potřebné Vás naučíme
- manuální zručnost
- chuť pracovat ve třísměnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

McROY je víc než personální agentura a naším záměrem je, abyste s naší pomocí dosáhli víc i Vy. Poskytujeme klientům na míru šité řešení v oblasti personálního poradenství a všeho, co souvisí s prací. Na lidské zdroje se zaměřujeme proto neboť je to to nejcennější, co každá firma má a díky čemu může byť úspěšná.

Chceme být v životě člověka přítomní prakticky dennodenně a nejen při potřebě najít si jednou za čas nové zaměstnání. Jsme generačně nová a moderní firma s ambicí být globálním lídrem v inovacích businessu, kterému rozumíme. Svým klientům nabízíme kvalitu, komplexnost, inovativnost, dostupnost, výjimečnost, spolehlivost, férovost a flexibilitu.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Josefská 505/10
602 00 Brno
www.mcroygroup.com
ID: 3309141   Datum zveřejnění: 13.2.2018
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.