Sales Director pro Čechy a Slovensko

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

S čím se budete na denní bázi setkávat?

Budete nabízet IT produkty a poskytovat IT řešení na míru klíčovým zákazníkům společnosti v Čechách a na Slovensku.
Sami si vypracujete a implementujete strategický businness plán s jasně stanovenými cíly a úkoly v souladu s celkovou vizí a strategií společnosti.
Budete disponovat budgetem a dohlížet na plnění plánů z časového hlediska.
Povedete tým 5 sales a pre-sales kolegů.
Budete úzce spolupracovat s mezinárodním vedením společnosti, dohlížet na měsíční reporty a komunikovat s dodavateli.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout?
Kromě nadstandardního platového ohodnocení ve fixu, které plně kompenzuje všechny benefity, které neposkytujeme, Vám také nabízíme bonusy dle Vašich výsledků, fajn kolektiv podobných nadšenců jako jste Vy, zajímavou a adrenalinovou práci v mezinárodní firmě, při které se rozhodně nebudete nudit.

Nástup je možný ihned či dohodou.
Pošlete mi prosím Váš životopis ať si můžeme říci více.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jste plní energie a nebojíte se výzev?
Slezli jste již nejednu horu velmi těžké obtížnosti a toužíte po větším adrenalinu, kde otestujete nejen svoje dosavadní schopnosti a zkušenosti, ale také důvtip, šestý smysl, eleganci a technickou zdatnost?
Náš klient, mezinárodní firma, která je hlavním dodavatelem a poskytovatelem IT služeb a řešení hledá do svého týmu schopnou vůdčí osobnost na poli sales v kombinaci s IT.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Základní požadavky na správného kandidáta jsou v podstatě jen dva:

a) musíte být obchodník tělem i duší
b) musíte mít zkušenosti s IT produkty a návrhem IT řešení

Ideálně jste samostatný a komunikativní, umíte si věci sám řídit, obstarat a dohlédnout na to, že vše funguje jak má.
Víte jak získat nové kontakty a jak si udržet kontakty z minulosti.
Angličtinu máte na výborné úrovni, protože reportujete anglicky mluvícímu vedení společnosti. Komunikace v AJ přes telefon či Skype Vás v žádném případě nerozhodí.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3316200  Datum zveřejnění: 21.2.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.