Specialista ICT bezpečnosti junior/senior

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude Vaším úkolem?

Juniornější zaměstnanec bude mít na starosti bezpečnostní monitoring, identifikaci bezpečnostních zranitelností a řešení bezpečnostních incidentů a dále také kontrolu bezpečnostních nastavení prvků IT infrastruktury a systémů.

Seniorní zaměstnanec bude připravovat a implementovat bezpečnostní standardy, kontrolovat bezpečnostní požadavky IT projektů, dohlížet na bezpečnost při vývoji SW a řídit penetrační testy. Součástí práce je také identifikace bezpečnostních rizik, definice akčních plánů, dohled nad jejich implementací a reporting o stavu bezpečnosti.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout?

- zajímavou a různorodou práci v oblasti bankovnictví
- prostor pro kreativitu
- profesní růst a školení
- platové ohodnocení dle zkušeností
- 5 týdnů dovolené
- 3 sick days
- zvýhodněné bankovní produkty
- firemní akce
- kafeterie
- přátelský kolektiv
- příjemné pracovní prostředí v centru Prahy

Nástup je možný ihned.

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete mi, prosím, Váš životopis.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zajímáte se o oblast ICT security a rádi byste získali nové zkušenosti?
Privátní investiční banka se sídlem v centru Prahy Vás ráda přivítá do svého IT týmu."

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co byste měl/a splňovat:

- vzdělání technického směru
- znalost bezpečnostních požadavků na počítačové sítě, OS, databáze a informační systémy
- znalost některého z programovacích jazyků

Na pozici seniora požadujeme min. 2 roky zkušeností z oboru a znalost standardu ISO/IEC 27000.

Nutností pro obě pozice je také aktivní zájem o problematiku IT bezpečnosti a systematické a analytické myšlení.

Výhodou je znalost standardů BASEL II nebo BASEL III i odborné bezpečnostní certifikace CISA, CISM, CISSP, CEH apod.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3364704  Datum zveřejnění: 17.4.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.