Specialista kontroly kvality - ultrazkové zkoušení svárů

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Slaný
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000-35 000 Kč/měs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- UT NDT svařovaných ocelových konstrukcí prováděná přístrojem Olympus Omniscan SX. Zajistíme školení k obsluze firmou Olympus a naším zkušeným pracovníkem UT NDT.
- Odborná činnost v týmu kontroly kvality ve výrobě jeřábů Konecranes a Demag. K provádění zaškolíme v našem týmu kontroly kvality.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí úspěšné stabilní zahraniční společnosti
- odpovídající finanční ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- podnikové jazykové kurzy
- roční odměna a vánoční bonus
- příspěvek na stravování a penzijní připojištění
- odměny při pracovních a životních výročích

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Společnost zabývající se výrobou a prodejem mostových jeřábů, kladkostrojů, jeřábové stavebnice, pohonů, náhradních dílů. Hledá do svého týmu posilu na pozici Mistra komponentové haly."

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Platný certifikát k provádění UT na úrovni 2 podle EN ISO 9712.
- Zkušenost ve vyhodnocení nálezů podle EN ISO 11666.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3400446  Datum zveřejnění: 25.5.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000-35 000 Kč/měs