Přípravář staveb

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Prague
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45 000-60 000 Kč/měs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete u nás dělat:

Stanete se součástí menšího týmu, ve kterém budete s dalšími dvěma kolegy působit jako přípravář staveb. Vaší náplní práce bude poptávání a vyhodnocování dodávek.
Mezi Vaše hlavní úkoly bude patřit:
- hledání optimálních technických a cenových řešení
- objednávání dodávek
- jednání s dodavateli
- příprava podkladů pro smlouvy
- kontrola vyúčtování dodávek
- kontrola výkazů výměr
- spolupráce při oceňování změn v průběhu stavby
- účast na jednáních o cenách a kontrolních dnech

Vaším přímým nadřízeným bude fajn kolega, projektový manažer.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout:

- Zaměstnání na hlavní pracovní poměr v příjemném prostředí obvodu Prahy 6 - Bubenči (metro trasy A)
- Odpovědnou a zajímavou práci v menším a dobře fungujícím přátelském kolektivu
- Služební mobilní telefon a notebook s mobilním připojením
- Možnost osobního rozvoje – studium zahraničních jazyků na pracovišti hrazené zaměstnavatelem
- Motivační platové ohodnocení odpovídající odvedené práci. Fixní část mzdy od 45.000,- Kč měsíčně. Po uplynutí zkušební lhůty jsme připravení po odpovídajícím výkonu fixní část mzdy navýšit. Mzda se skládá z více částí, má i pohyblivou složku.
- Pohodovou atmosféru s příchutí občasného stresu ;-)
- Občerstvení na pracovišti
- Stabilní práci a dlouhodobou spolupráci

Nástup je možný ihned.
Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete mi svůj životopis anebo rovnou zavolejte, ať si můžeme objasnit podrobnosti osobně co nejdříve.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Česká stavební firma, která se řadí mezi jedničky na trhu v oblasti bytových, průmyslových a občanských staveb, rozšiřuje svůj tým a ráda do svého kolektivu v Praze přivítá zkušeného přípraváře staveb."

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co byste měl/a umět:

Podmínkou je Váš technický background, tedy stavební vzdělání (SŠ či VŠ) a schopnosti.
Další podmínkou je minimálně dvouletá zkušenost na podobné pozici v oboru pozemních staveb.
Vítána je znalost programů RTS a URS.

Hledáme komunikativního parťáka, který se umí a nebojí ptát a dokáže rychle ověřovat a zjišťovat dodatečné informace. Ideálně byste měli mít právní povědomí v kombinaci se selským rozumem.
Zároveň potřebujeme, abyste dokázal fungovat jak samostatně tak i v týmu. Dalšími důležitými rysy jsou zodpovědnost, pečlivost a cílevědomost. Práce by Vás měla bavit, a pokud máte i smysl pro humor, určitě nám vše půjde od ruky lépe a veseleji.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3400803  Datum zveřejnění: 25.5.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 45 000-60 000 Kč/měs