Asistent projektového manažera - stavebnictví

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Prague
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
22 000 Kč/měs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete mít na starosti:

- Vaším každodenním úkolem a hlavní prioritou bude administrativní podpora projektového manažera
- dále se budete účastnit na jednáních s dodavateli a projektanty
- k dalším Vašim činnostem bude patřit příprava, kompletace a kontrola podkladů
- budete zpracovávat objednávky a poptáky
- vyřizovat korespondenci
- provádět analýzu a kontrolu podkladů a výstupů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Na co se můžete tešit:

- na zajímavou a odpovědnou práci v příjemném kolektivu
- na dobré platové ohodnocení odpovídající vykonávané práci
- moderní sídlo firmy na Praze 6 v docházkové vzdálenosti od ČVUT
- možnost osobního rozvoje a karierniho postupu na pozice přípravář, stavbyvedoucí...
- jazykové kurzy zdarma na pracovišti
- a další zajímavosti

Nástup je možný ihned.

Využijte této pracovní příležitosti a pošlete mi svůj životopis, ať se můžeme domluvit na osobním setkání.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Česká stavební firma, která se řadí mezi jedničky na trhu v oblasti bytových, průmyslových a občanských staveb, rozšiřuje svůj tým a ráda do svého kolektivu v Praze přivítá šikovného parťáka na pozici ASISTENT PROJEKTOVÉHO MANAŽERA.
Tato pozice je jedinečnou příležitostí pro absolventy anebo studenty posledních ročnícků FSv ČVUT, kteří hledají start své kariéry. Navíc, pokud se osvědčíte a zavládnou vzájemné sympatie, rádi Vám poskytneme příležitost k Vašemu dalšímu kariernímu postupu."

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké jsou Vaše kvality:

- máte technciké myšlení
- organizování je pro Vás snadné
- dodržujete pořádek
- jste flexibilní
- rádi a s chutí se učíte novým věcem
- Excel ovládáte na výbornou
- jste komunikativní typ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3401023  Datum zveřejnění: 25.5.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22 000 Kč/měs