Programátor PLC

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj (Práce vyžaduje cestování)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- práce na zakázkových projektech jak standardizovaných tak jednoúčelových strojů v oblasti automatizace procesů balení, manipulace, skladování a transportu zboží zahrnující především:
- programování řídícího systému a vizualizace (PLC + HMI)
- zprovoznění strojů u zákazníka
- příprava podkladů pro návody k obsluze
- technická a servisní podpora po realizaci

Zaměstnanecké výhody, benefity

- perspektivní a stabilní zaměstnání u prosperující společnosti
- individuální a motivační platové ohodnocení
- služební vůz
- podpora dalšího vzdělávání a sebezdokonalování

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Skvělá příležitost získat zajímavou práci na zajímavých projektech v profesionálním a dynamickém prostředí úspěšné společnosti na pozici PLC PROGRAMÁTORA s možností práce na Home office a služebním vozem!"

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vzdělání min. na SŠ úrovni v oboru elektro (preferujeme VŠ)
- zkušenosti v práci s prostředím Siemens Step7 a WinnCC Flexible v oblasti
procesní automatizace
- zkušenost s aplikacemi regulovaných elektropohonů (asynchronní, krokové, servopohony)
-znalost Siemens TIA Portal a programování průmyslových robotů výhodou
- časová flexibilita a ochota cestovat
- mobilita (ŘP sk. B)
- znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3424256  Datum zveřejnění: 18.6.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.