Operativní nákupčí pro malou švýcarskou firmu (Ref. č.: A3128)

McROY Czech, s.r.o.

Místo práce
Horní Počernice
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká

- řízení objednávek a nároků
- koordinace nákupních procesů
- denní komunikace s dodavateli
- aktualizace dodavatelských cen a komunikace se švýcarskou centrálou
- optimalizace dodavatelského řetězce
- spolupráce s výrobou, plánováním a logistikou
- řešení celního odbavení
- zpracování faktur v SAPu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám můžeme nabídnout

- zaškolení ve Švýcarsku
- profesní rozvoj
- příjemný pracovní kolektiv
- klouzavou pracovní dobu
- příležitost k růstu v rámci společnosti
- smlouva na dobu neurčitou
- 25 dní dovolené
- roční bonusy (ve výši 1 - 1,5 měsíčního platu)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jste spolehliví a přesní? Pro švýcarskou výrobní společnost hledáme specialistu nákupu. Potřebujeme pracovníka, který bude pomáhat dostat materiál včas na správné místo."

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- vzdělání v oblasti nákupu, nebo technického směru výhodou
- min. 2 roky zkušeností v oblasti nákupu
- znalost SAPu (výhodou) a MS Office
- velmi dobrá znalost AJ nebo NJ
- skvělé komunikační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

McROY je víc než personální agentura a naším záměrem je, abyste s naší pomocí dosáhli víc i Vy. Poskytujeme klientům na míru šité řešení v oblasti personálního poradenství a všeho, co souvisí s prací. Na lidské zdroje se zaměřujeme proto neboť je to to nejcennější, co každá firma má a díky čemu může byť úspěšná.

Chceme být v životě člověka přítomní prakticky dennodenně a nejen při potřebě najít si jednou za čas nové zaměstnání. Jsme generačně nová a moderní firma s ambicí být globálním lídrem v inovacích businessu, kterému rozumíme. Svým klientům nabízíme kvalitu, komplexnost, inovativnost, dostupnost, výjimečnost, spolehlivost, férovost a flexibilitu.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Revoluční 655/1
110 00 Praha 1
www.mcroygroup.com

Kontakt

Kontaktní osoba: Karolina Marenčáková
Tel.: +420735751365
E-mail: poslat životopis
ID: 3455010   Datum zveřejnění: 23.7.2018
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.