Vedoucí výrobního úseku

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Jičín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jáka bude náplň Vaší práce u nás?
- Budete řídit svěřený provoz
- Vést směnové mistry, vedoucí výrobních týmů a tým seřizovačů
- Spolupracovat s provozním technologem a specialistou kvality
- Zodpovídat za plnění plánu výroby
- Odpovědnost za optimální a efektivní využívání strojů, materiálu a personálních zdrojů
- V případě problémů zodpovídá za identifikaci příčin a jejich odstranění
- Tvoření reportingu za svěřenou oblast

Zaměstnanecké výhody, benefity

My Vám zato nabídneme:
- Zaměstnání na plný pracovní poměr ve stabilní a prosperující společnosti působící v automobilovém průmyslu
- Zajímavé finanční ohodnocení
- zaměstnanecké benefity (13., 14. plat, vzdělávání, závodní stravování, masáže, slevy atd.)
- 5 týdnů dovolené
- Příjemné pracovní prostředí
- Jednosměnný provoz - pružná pracovní doba

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Máš zkušenosti s vedením lidí a automotive prostředí Ti není cizí? Pro mezinárodní společnost, která je špičkou ve výrobě interiových dílů, hledáme posilu na pozici vedoucího výrobního úseku!"

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

S čím u nás uspějete?
- Důležité pro nás je minimálně SŠ vzdělání
- Pokud umíte anglický či německý jazyk bude to pro Vás výhoda
-S praxí na obdobné pozici alespoň dva roky
- Zkušenost s vedením lidí
- Týmového ducha a schopnost motivovat podřízené
- ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3460752  Datum zveřejnění: 31.7.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.