Specialista vzorkování

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Jičín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
- Zajišťuje vzorkování s dodavateli (PPAP/VDA2), uvolnění procesu u dodavatele v předsériové fázi projektů
- Komunikuje a spolupracuje s odděleními v rámci GA pro zajištění technické podpory dodavatele (výkresová dokumentace, dohoda o kvalitě, CAD data, definice požadovaných rozměrů, rozsah validačních zkoušek, kontrolní přípravky, zkoušky schválení balení výrobků)
- Provádí uvolnění dodavatele auditem 2denní produkce
- Vede jednání s dodavateli v českém a cizím jazyce
- Cestuje na jednání a kontrolní dny k dodavatelům

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zaměstnání na plný pracovní poměr ve stabilní a prosperující společnosti působící v automobilovém průmyslu
- Zajímavé finanční ohodnocení + zaměstnanecké benefity (13., 14. plat, vzdělávání, závodní stravování, masáže, slevy atd.)
- 5 týdnů dovolené,
- Příjemné pracovní prostředí
- Pružná pracovní doba

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro mezinárodní automotive společnost, špičku ve výrobě interiérových dílů, hledáme kandidáta na pozici Specialista vzorkování!"

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
- Zkušenost z výrobního podniku (automotive) výhodou
- Ochotu učit se nové věci, flexibilitu
- Spolehlivost a pečlivost
- Znalost MS Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3460753  Datum zveřejnění: 31.7.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.