Specialista elektronických platebních systémů

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme kandidáty pro následující náplň práce:
* Odpovídat za správné zadávaní požadavků klientů týkajících se elektronických platebních systémů
* Spravovat klienty v aplikácích a interním systému
* Poskytovat klientům uživatelskou podporu emailem i telefonicky
* Poskytovat produktovou podporu zaměstnancům banky
* Spolupracovat na tvorbě interních pracovních předpisů a obchodních podmínek
* Zajišťovat fraud monitoring transakcí
* Řešit reklamace klientů souvisejících s elektronickými platebními systémy
* Podílet se na rozvoji elektronických platebních systémů včetně spolupráce s dodavateli, karetními asociacemi, odbornými sdruženími a regulátory
* Testování nových funkcionalit elektronických platebních systémů
* Účast na vybraných projektech banky

Zaměstnanecké výhody, benefity

Můžeme Vám nabídnout stabilní zázemí bankovní společnosti, skvělou dopravní dostupnost, motivující platové podmínky, příspěvek na stravování, systém cafeterie, penzijní připojištění a mnoho dalšího...

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hledáme již zkušené kandidáty do oddělení Elektronických platebních systémů do našeho přátelského týmu. Baví Vás bankovní prostředí? Chcete stabilní místo v atraktivní společnosti a dobré platové ohodnocení? Pak jsme pro Vás to pravé!"

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ/SŠ vzdělání ideálně ekonomického/finančního směru
- Min. 3 roky praxe v bankovním sektoru, ideálně s elektronickými platebními systémy
- Orientaci na zákazníka
- Plynulá angličtina slovem i písmem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3463519  Datum zveřejnění: 4.8.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.