C # Developer - virtualizace

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NÁPLŇ PRÁCE
- rozvoj obchodní strategie pro produkty v oblasti virtualizace
- vývoj nových produktů a podpora stávajících funkcí
- spoluúčast na individuálním vývoji komponentů a funkcí produktu

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME
- vysoké finanční ohodnocení s každoročním navýšením
- balíček benefitů včetně prémiové zdravotní péče, lítačky, dodatečné platby za pracovní neschopnost, zvýhodněné tarify, jazykové kurzy, firemní akce atd.
- moderní pracovní prostředí včetně relaxačních a herních místností s úchvatným výhledem na Prahu
- flexibilní pracovní doba
- velmi přátelské prostředí – demokratické vedení
- možnosti dalšího vzdělávání v týmu mladých a talentovaných lidí
- práce na náročných a zajímavých úkolech a globálních projektech

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chcete pracovat pro mezinárodní společnost, která se specializuje na virtualizaci, zálohu a obnovování dat? Rádi Vás přivítáme do našeho mladého a dynamického týmu SW vývojářů a testerů. Našim klientům nabízíme komplexní SW řešení ať už v podobě nezávislých jednotlivých produktů anebo ucelenějších balíčků služeb. Našim zaměstnancům poskytujeme nadstandardní podmínky pro práci, protože věříme, že úspěch naší společnosti spočívá právě v nich."

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Ruský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

KVALIFIKACE
- vysokoškolské vzdělání v technické oblasti
- zkušenosti s vývojem komerčního softwaru nejméně 2 roky
- dobrá znalost jazyka C #
- znalost principů návrhu a vývoje softwaru
- zkušenosti s designem softwarové architektury
- hluboké porozumění platformě Windows (.NET, Win API), datových struktur a algoritmů
- anglický jazyk je nutností (alespoň mírně pokročilá úroveň - B1)

DALŠÍ DOVEDNOSTI
- zkušenosti s vývojem virtuální infrastruktury (VMware vSphere, Microsoft Hyper-V)
- zkušenosti ve vývoji pro Microsoft Exchange, Microsoft SharePoint, Microsoft Active Directory, Microsoft SQL Server, Oracle
- zkušenosti s komerčním vývojem produktů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3494794  Datum zveřejnění: 18.9.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.