Konzultant po telefóne so slovenským jazykom (Ref. č.: A4515)

McROY Czech, s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
18 000-40 000 Kč/měs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- telefonická a emailová komunikace s klienty
- pomoc zákazníkům při výběru produktu a dokončení objednávky
- vysvětlení procesu zákazníkovi

Informace o společnosti
- jedná se o společnost, která poskytuje služby v pojišťovnictví a jiných oblastech
- spolupracují s velkými pojišťovnami jako je ČSOB pojišťovna, Kooperativa, Axa apod.
- tato společnost má velice kladné hodnocení od zákazníků
- pozice je vhodná i pro zdravotně postižené s možností docházet každodenně do firmy

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nástupní fixní mzda 18 000 Kč + bonusy z prodeje
- flexibilní pracovní doba
- práce na IČO
- občerstvení na pracovišti
- zajímavý bonusový systém (v průměru 15 000 - 30 000 Kč / měsíčně)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Aktuálne hľadám šikovného človeka s obchodným duchom."

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- perfektní znalost slovenského jazyka
- obchodní duch
- výborné komunikační schopnosti
- samostatnost
- zkušenosti s prodejem po telefonu nebo v oblasti pojišťovnictví jsou vítány

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

McROY je víc než personální agentura a naším záměrem je, abyste s naší pomocí dosáhli víc i Vy. Poskytujeme klientům na míru šité řešení v oblasti personálního poradenství a všeho, co souvisí s prací. Na lidské zdroje se zaměřujeme proto neboť je to to nejcennější, co každá firma má a díky čemu může byť úspěšná.

Chceme být v životě člověka přítomní prakticky dennodenně a nejen při potřebě najít si jednou za čas nové zaměstnání. Jsme generačně nová a moderní firma s ambicí být globálním lídrem v inovacích businessu, kterému rozumíme. Svým klientům nabízíme kvalitu, komplexnost, inovativnost, dostupnost, výjimečnost, spolehlivost, férovost a flexibilitu.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Adresa společnosti

McROY, s.r.o.
Revoluční 655/1
Praha 1
www.mcroygroup.com
ID: 3495186   Datum zveřejnění: 18.9.2018
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   18 000-40 000 Kč/měs