IT konzultant / IT aplikační specialista (Ref. č.: A4160)

McROY Czech, s.r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
1 600-2 500 EUR/měs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete dělat?

- zavádět aplikační SW u našich zákazníků
- školit je ve slovenském/českém a také anglickém jazyce
- poskytovat jim podporu
- u nových i stávajících klientů zajišťovat typické konzultantské služby dle jejich potřeb (analýza požadavků, návrh a implementace řešení)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabídneme my Vám?

- stabilní zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
- dlouhodobou spolupráci
- pestrou a rozmanitou pracovní náplň
- zajímavé platové ohodnocení dle zkušeností
- motivující systém odměňování
- mladý a přátelský kolektiv
- zaměstnanecké výhody
- vzdělávání a profesní růst

Nstoupit můžete ihned anebo dohodou.

Těším se na Váš životopis či telefonát, abychom oba zjistili více :-)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jste komunikativní osobnost a baví Vás IT?
Chcete pracovat na zajímavých projektech a realizovat se v konzultantské činnosti?
Hledáte stabilní společnost a opravdu fajn kolegy?
Ozvěte se nám a třeba to vyjde :-)"

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co musíte umět a znát?

- základy programování výhodou
- znalost SQL
- schopnost komunikovat se zákazníky i s vývojáři
- AJ alespoň středně pokročilé úrovně
- základní orientace v databázích (Oracle)
- SŠ nebo VŠ vzdělání
- řidičský průkaz + ochotu cestovat

Nehledáme supermana a oceníme také Váš drive a zápal do IT a konzultační činnosti jako takové.
Svědomitost, proaktivita a reprezentativní vystupování.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

McROY je víc než personální agentura a naším záměrem je, abyste s naší pomocí dosáhli víc i Vy. Poskytujeme klientům na míru šité řešení v oblasti personálního poradenství a všeho, co souvisí s prací. Na lidské zdroje se zaměřujeme proto neboť je to to nejcennější, co každá firma má a díky čemu může byť úspěšná.

Chceme být v životě člověka přítomní prakticky dennodenně a nejen při potřebě najít si jednou za čas nové zaměstnání. Jsme generačně nová a moderní firma s ambicí být globálním lídrem v inovacích businessu, kterému rozumíme. Svým klientům nabízíme kvalitu, komplexnost, inovativnost, dostupnost, výjimečnost, spolehlivost, férovost a flexibilitu.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Revoluční 655/1
110 00 Praha 1
www.mcroygroup.com
ID: 3497244   Datum zveřejnění: 20.9.2018
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   1 600-2 500 EUR/měs