Analytik informačního systému (Ref. č.: A3602)

McROY Czech, s.r.o.

Místo práce
Brno
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
25 000-50 000 Kč/měs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- na základě požadavků od zákazníků přípravovat zadání pro realizaci programátorům
- komunikace s programátory
- analýza funkčností přidělených modulů informačního systému

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 5 týdnů dovolené, sick days
- stravenky, příspěvěk na masáže
- 13. a 14. plat, pružná pracovní doba

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Česká společnost zabývající se vývojem provozních systému pro pojišťovny hledá do svého týmu nového kolegu na pozici Analytik informačních systémů. Pokud máte zkušenosti z bankovnictví, pojišťovnictví apod, neváhejte a pošlete mi svůj životopis."

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-SŠ/VŠ informační technologie/vývoj aplikací/pojišťovnictví/finančnictví
-základní znalost UML
-znalost OOA/OOM

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

McROY je víc než personální agentura a naším záměrem je, abyste s naší pomocí dosáhli víc i Vy. Poskytujeme klientům na míru šité řešení v oblasti personálního poradenství a všeho, co souvisí s prací. Na lidské zdroje se zaměřujeme proto neboť je to to nejcennější, co každá firma má a díky čemu může byť úspěšná.

Chceme být v životě člověka přítomní prakticky dennodenně a nejen při potřebě najít si jednou za čas nové zaměstnání. Jsme generačně nová a moderní firma s ambicí být globálním lídrem v inovacích businessu, kterému rozumíme. Svým klientům nabízíme kvalitu, komplexnost, inovativnost, dostupnost, výjimečnost, spolehlivost, férovost a flexibilitu.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Adresa společnosti

McROY, s.r.o.
Revoluční 655/1
110 00 Praha 1
www.mcroygroup.com

Kontakt

Kontaktní osoba: Andrea Koukalová
E-mail: poslat životopis
ID: 3501047   Datum zveřejnění: 25.9.2018
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25 000-50 000 Kč/měs