Inženýr dodavatelské kvality | automotive (Ref. č.: A4546)

McROY Czech, s.r.o.

Místo práce
Kladno
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
55 000-65 000 Kč/měs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- práce na projektech zlepšování dodavatelské kvality
- řešení dodavatelských reklamací a zjištěných problémů
- zpracování příslušné dokumentace
- návrhy vhodných způsobů řešení
- interní i externí komunikace v rámci řízení kvality
- hodnocení dodavatelů a audity

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavou, zodpovědnou a kreativní práci v oboru
- zajímavé mzdové ohodnocení zohledňující dosavadní praxi
- možnosti odborných kurzů, školení a profesního růstu
- širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (včetně dovolené navíc)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro mezinárodní společnost, předního dodavatele dílů pro automobilový průmysl, hledáme praktika na pozici inženýr dodavatelské kvality."

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání
- komunikativní úroveň anglického jazyka
- praxi v oboru automotive na pozici v dodavatelské kvalitě a znalosti nástrojů kvality
- komunikační dovednosti a vyjednávací schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

McROY je víc než personální agentura a naším záměrem je, abyste s naší pomocí dosáhli víc i Vy. Poskytujeme klientům na míru šité řešení v oblasti personálního poradenství a všeho, co souvisí s prací. Na lidské zdroje se zaměřujeme proto neboť je to to nejcennější, co každá firma má a díky čemu může byť úspěšná.

Chceme být v životě člověka přítomní prakticky dennodenně a nejen při potřebě najít si jednou za čas nové zaměstnání. Jsme generačně nová a moderní firma s ambicí být globálním lídrem v inovacích businessu, kterému rozumíme. Svým klientům nabízíme kvalitu, komplexnost, inovativnost, dostupnost, výjimečnost, spolehlivost, férovost a flexibilitu.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Adresa společnosti

Manuvia Expert Recruitment, s.r.o.
Revoluční 655/1
Praha 1
www.mcroygroup.com

Kontakt

Kontaktní osoba: Petr Gremlica
E-mail: poslat životopis
ID: 3510068   Datum zveřejnění: 7.10.2018
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   55 000-65 000 Kč/měs