Autoelektrikár, diagnostik

MD-Bavaria Žilina, s.r.o.

Miesto práce
Bytčická 82, 010 01 Žilina, Slovensko
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 2 000 EUR/mesiacMotivujúce finančne ohodnotenie závislé od pracovného výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Diagnostika, oprava a údržba automobilov prémiovej značky BMW,
montáže zabezpečovacích systémov, a originálneho BMW príslušenstva.
Bližšie informácie o pracovnom mieste Vám poskytne p.Balogh na č.tel. 0911 622 331.

práca v stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, práca v mladom zabehnutom kolektíve, posilňovňa, fyzioterapeut , možnosť odborného rastu formou pravidelných školení na Slovensku aj v zahraničí,

V prípade, že máte o uvedenú pozíciu záujem, neváhajte sa prihlásiť do výberu.
Môžete tak urobiť zaslaním Vašej žiadosti spolu s prílohami na e-mailovú adresu: [email protected]
Zašlite nám:
1.Žiadosť o zamestnanie – uveďte pozíciu o ktorú máte záujem
2.Životopis s podrobným prehľadom doterajšej praxe - v prípade, že ste z iného mesta prosím uvádzajte aj Vašu predstavu o bývaní
3. Fotografiu

Po posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie

Spolu s dokumentáciou nám zašlite aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v našej spoločnosti :
V zmysle Zák. č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov dávam svoj súhlas na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov spoločnosti MD-Bavaria Žilina, s.r.o., Bytčická 82, 010 01 Žilina pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

autoelektrikár, diagnostik

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

v súlade s požiadavkami

Počet rokov praxe

2

samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovedný prístup k práci, vysoké pracovné nasadenie, jazykové znalosti vítané

MD-Bavaria Žilina, s.r.o. pôsobí v Žilinskom kraji ako autorizované zastúpenie značky BMW už viac ako 20 rokov.

Ponúkame našim klientom komplexné profesionálne služby vysokej kvality:
Predaj nových vozidiel BMW, výkup a predaj jazdených vozidiel, predaj nových motocyklov BMW predaj originálnych náhradných dielov, podpora a predaj aj pre neznačkové servisy, predaj originálneho príslušenstva a módnej kolekcie BMW LifeStyle, pneuservis s možnosťou sezónneho uskladnenia kolies, ručné umývanie vozidiel, profesionálne čistenie interiérov a údržba exteriérov vozidiel, karosárske lakovacie práce.

Spoznajte aj Vy prestíž značky BMW a staňte sa jedným z nás.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3634431  Datum zveřejnění: 2.4.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 500 - 2 000 EUR/mesiacMotivujúce finančne ohodnotenie závislé od pracovného výkonu